není reklamní agentura...

Nikdy nepotřebujeme svého ducha tolik, jako když mluvíme s hlupákem.

čínské přísloví

Obrázek uživatele Richard Chytka

Děkujeme bývalému ministrovi zdravotnictví...

... aktuálnímu poslanci, hejtmanovi Středočeského kraje a současnému ministrovi financí, za skvostnou případovou studii staročínského umění „copywritingu“.  

Nedokážu si představit lepší možnost veřejné prezentace čínského přísloví: „Nikdy nepotřebujeme svého ducha tolik, jako když se setkáme s blbcem.“ Nežli to co nám předvedli výše nejmenovaní pánové minulý týden v dolní komoře parlamentu ČR. Posuďte sami :

D.R.: "Tady pan ministr financí... Já myslím, jak na vás koukám, tak pravděpodobně nejste úplně ve střízlivém stavu, pane ministře. Obvykle se to u vás pozná ze stupňující se agrese a vulgarity" ….. "Takže já bych vás velmi žádal, abyste přestal pít, škodí to vašemu zdraví a vašemu mediálnímu obrazu. A prosím, abyste držel své nervy a svoji vysokou hladinu alkoholu na uzdě."

M.K.:"Nechci polemizovat se svým předřečníkem o tom, že můj zdravotní stav mně již několik měsíců nařizuje přísně abstinovat. To je moje škoda, ne jeho."

CREATIVE REPUBLIC

je skupina profesionálů zastupující jednotlivé obory reklamy a marketingu. Nabízí na konkrétní projekty konkrétní lidi, kteří představují špičku ve svých oborech.
Špičkovou kvalitu za cenu, která je oproštěna od fixních nákladů agentury. Platíte konkrétní profese, které využíváte.

Platíte za to, co ve skutečnosti chcete.